Trojí zoufalství

7. června 2011 v 22:23 | Girarde |  Ostatní
Vážně mě to kdysi neskutečně naplňovalo. Psaní. Kdysi jsem měla pocit, že nic jiného dělat nechci. Ten pocit, spolu s inspirací, drze dezertoval.Možná za to mohla moje nekonečná lenost. Možná to byla ta nechuť zvednout zadek, vylovit v kabele zápisník a zaznamenat myšlenky. Možná v tom jede ta deprese, co se v ní poslední dva týdny topím, takže zaujatá vlastní záchranou nemám čas ani sílu na věci okolo.

Taťka se mě vždycky ptá: "A z čeho, prosimtě?" A já mu vždy odpovím: "Netuším!" Pak se zhádáme, protože tohle není normální a měli by mě oblíknout do svěrací kazajky. (To mi uprostřed deprese hodně pomáhá. Sarkasmus až za roh, kdyby to někteří nepochopili.)

Já vážně nevím. Tedy vím, tentokráte v tom jede trojí zoufalství.

Jsem zoufalá, protože můj princ z pohádky je jednodušší než bulharská striptérka a navíc se mi vyhýbá tak okatě a s tak blbýma výmluvama, (no, vlastně pokaždé opakuje totéž - taky by mohl projevit TROCHU taktu a zapojit fantazii) že si říkám, jestli bych o něj stála, i kdyby on stál o mě.

Dále jsem zoufalá, protože nemůžu najít práci. Na krku se mi objeví vyrážka, kdykoli se se mnou někdo snaží na téma navázat rozhovor. Mám raněné ego a potřebuju prachy.

Třetí zoufalství pramení z touhy udělat kariéru jako forenzní psycholog a té nebetyčné blbosti, která mě ovládla, když jsem nahlédla do přijímacích testů. Málem jsem se sesula pod stůl.

Nemá smysl psát si do deníčku. Moje dny mají poslední dobou celkem jednotnou podobu. Poslat/odevzdat životopisy kde se dá, koukat se po hezkejch klucích, (žádnej není tak pěknej jako ten skoro-…-ani-omylem-můj) chodit na houpačky ve snaze odpoutat se od reality a hypnotizování knihy o psychobiologii. Bestiální vrahy jsem dočetla před týdnem a ještě teď se mi z toho točí hlava. Ale rozebírali tam profilaci - to jsem si nemohla nechat ujít!


Heslo týdne: Jean Jack Rousseau byl pokrytecký idiot a Emil je blbina
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama