Tjadadadadá

26. prosince 2011 v 15:18 | Girarde |  Ostatní
Neuznávám křesťanské svátky. Velikonoce, Vánoce, cokoliv.
Ale letos... Letos se potřeba zrušit vánoce stala přímo nesnesitelnou. Bože můj. Nemají to náhodou být svátky klidu a míru? Co mě nemá. Dělám v hračkářství a už od podzimu se těším, až to vánoční šílenství pomine.
Čím víc se blížil Štědrý den, tím více byli zákazníci ochotní dát za to, co alespoň minimálně naplnilo představy jejich obdarovávaných (tedy převážně dětí.)
A tak se mě jedna důstojá dáma zeptala, zda vím, co je to ten Pinkie Pie. Odvětila jsem, že ano, ale že už ho bohužel nemáme. "Průůůser!" Prohlásila tato paní a šla se mnou na lov alternativy. Zmínila jsem, že ve skladu máme utajený kousek na interní reklamaci, protože mluví slovensky. "A to by nám nevadilo!" Takže vánoční dárek její dcerky za dvanáctset opakoval do omrzení "Pozeraj! Viem chodiť!"
Dobrý bože. Zaplať bůh, že mým největším stresem posledních dní je dvanáctihodninová kachna a návrh šatů na školní ples. (Mám chuť všem vyrazit dech, nebo aspoň zvednout mandle. Decentně, přirozeně.)
Během a po Štědrém dnu všechno kolem umřelo, jak se zdá. Takže si nedojdu pro satén na šaty a nezačnu šít, stejně tak neprolezu oblíbenou zašívárnu s hromadou vintage šatiček k prodeji. A já TAK MOC chci!
Nesnáším Vánoce!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 23:59 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama