Únor 2013

Milý deníčku... Po dvaceti letech

7. února 2013 v 16:30 | Girarde |  Ostatní
Milý deníčku.
Protože jsem to tu nechala umřít po přeslici, budu to teď jenom já, mé druhé já a ty. Možná si říkáš, že bych udělala líp, kdybych si rovnou povídala sama pro sebe, ale to bych oficiálně přiznala, že jsem magor, zatímco takhle se mohu považovat za znovuprocitnuvšího umělce. Oba víme, jak tenká je hranice mezi absolutním uměním a čirým šílenstvím.
V poslední době jsem blíž tomu druhému, protože musím ležet v posteli a odpočívat. Suchý kašel plus teplotka plus nuda rovná se zápal plic, rovná se hroznej opruz.
Ale mám svůj sen! Další. Lets do a head count here. Takže za prvé: pracuju na své kariéře coby komiksový malíř (malířka, chtele-li); za druhé, až vyrostu, chci být hééérečka. Jsem ženská, mám pro to nejlepší předpoklady. Zatím mám v repertoáru jen Hecatin monolog z Macbetha - Have I not a reason, beldams, as you are... je to celé kouzelně bestiální.
Stejně jako další monolog, The Serpent's Tale by Leonid Anreyev. Ano, i ten bude v anglině. Mám k tomu jazyku tak nějak lepší vztah. Mým největším problémem v tenhle okamžik je, jak vyřešit audiovizuo záznam, abych si to pak mohla nechat od(b/p)orně strhat na TyTrubce. A kde si udělat studio. Je to celé náramně vzrušující.
A! Koupila jsem si nové boty! Streamlined od Miss L'Fire. Stály mě 3600 Káčé a jsou naprosto worth it.
Krásný, že jo? Třicátý léta, na těch ujíždím. Art déco. Celý z pravý kůže. Včetně toho hada. A PETA se může jít zahrabat s celou svojí kampaní na ochranu práv všehomíra. Muhahahahaaa!

P.s.: Vinu za celkovou nesouvislost textu a myšlenky svaluji na teplotku.